В Україні зберігається високий протестний потенціал. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у заявив народний депутат від фракції УДАР, заступник голови комітету ВР з питань соціальної політики і праці Павло Розенко.

«Люди в Україні ще зберігають високий протестний потенціал, напруга в суспільстві не спадає. Але наскільки ситуація вийде з-під контролю, залежить виключно від того, як працюватиме в інформаційному та соціальному планах уряд», - вважає нардеп.

Він визнав, що підвищення тарифів на ЖКП з 1 травня вдарить по кишені громадян.

Однак, за його словами, існують програми субсидій, про які громадяни повинні знати. «Люди мають знати свої права і тоді вони підуть не на мітинг, а в управління праці та соціального захисту населення. Там повинні людину прийняти, все їй пояснити, швидко оформити без будь-якої бюрократії», - зазначив Розенко.

Крім того, він наголосив, що необхідно проводити індексацію зарплат і пенсій. «У законах України чітко прописано, якщо інфляція перевищує певний норматив, автоматично включається процес індексації зарплат і пенсій. Але цей процес залежить від уряду, наскільки швидко ці підвищення дійдуть до людей», - сказав нардеп.

«Часу немає, і я думаю, що уряд сьогодні програє в інформаційному плані. Потрібно бути більш активними, пояснювати людям їхні права, інформувати про соціальні програми, притому всьому - від прем'єр-міністра до спеціаліста управління праці», - підсумував Розенко.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201