Вирішення соціальних та економічних питань є найважливішим завданням для України. Розпочати його виконання необхідно після відновлення ладу в країні. Про це заявив народний депутат, кандидат у Президенти України Сергій Тігіпко на презентації своєї виборчої програми.

За його словами, для наведення ладу в країні потрібно роззброїти людей на вулицях у всіх регіонах і гарантувати амністію учасникам протестів. Також варто провести повне перезавантаження влади і розпочати реформу місцевого самоврядування, що передбачає децентралізацію влади.

«Ми просто на межі протистояння, яке може закінчитися і розколом країни, і тим, що можуть гинути українці від рук українців. Що робити в цій ситуації? Які кроки ми повинні зробити, щоб відновити мир? Щоб перейти до вирішення економічних і соціальних проблем, які найбільше хвилюють українців, нам потрібно навести лад у країні і почути Схід», - заявив Тігіпко.

«Це потрібно не політикам, це потрібно усій Україні», - запевнив він.

За словами Тігіпка, після цього треба почати масштабні економічні реформи - дати людям роботу, забезпечити своєчасні виплати зарплат і пенсій, не допустити зниження рівня життя.

«Україну об'єднає не політична, а економічна платформа», - підкреслив він.

Політик зазначив, що тимчасовий уряд повторює помилки минулої влади, яка не слухала і не реагувала на потреби людей.

«Те, що робить нинішній уряд - це шлях у нікуди. Йде урізання соціальних програм, вільне падіння національної валюти, це шлях, який пройшли країни Південної Європи, отримавши в результаті зниження ВВП і величезні показники безробіття», - нагадав він.

«Економіка, це той базис, на якому ми будемо об'єднувати людей, на якому ми зможемо об'єднати країну», - заявив Тігіпко.

Він наголосив, що необхідно ухвалити всі закони, які дозволять вивести Україну на лідерські позиції за сприятливими умовами для ведення бізнесу, здійснити реальні кроки для боротьби з корупцією.

Крім того, Тігіпко вважає важливою реалізацію інвестиційних проектів, які дозволять ліквідувати безробіття і відродити економіку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

219