Влада використовує неправдиву офіційну статистику, щоб потішити самолюбство і боротися з ідеологічними конкурентами. Про це в коментарі Forum'у заявив секретар Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, народний депутат Олександр Голуб.

«Економічні показники живуть своїм життям, а реальні люди - своїм. Більш того, офіційні дані часто некоректні і протилежні один одному. Вже зараз мільйони наших співгромадян не в змозі придбати предмети першої необхідності. Курс долара моментально позначається на цінах, роблячи недоступними цілий ряд товарів народного споживання. Щодня втрачають роботу все нові й нові люди. Звіти пишуться не для того, щоб відобразити реальну ситуацію в економіці, а щоб потішити самолюбство і використовувати цифри в ідеологічному протистоянні. Але ці розбіжності болісно позначаються на житті кожної української родини», - сказав він.

За його словами, антисоціальна політика влади дає нове життя 1-му Травню. «Люди змушені відстоювати свої права на роботу, на гідне соціальне забезпечення», - резюмував він.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

212