У 2014 році рівень безробіття в Україні буде вищий, ніж торік. Таку думку в коментарі Forum'у висловив виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень Case-Ukraine Дмитро Боярчук.

«Цього року рівень безробіття, безумовно, вищий, ніж минулого. І він зростатиме, можливо, не явно, але все ж буде. Адже підприємства відправляють у неоплачувану відпустку. Офіційно він працює, але за фактом його звільнили», - сказав Боярчук.

Головною причиною зростання безробіття в країні, на його думку, стала політична нестабільність.

«Політична нестабільність стала основною причиною проблем в економіці. Не було б такої турбулентності - інвестори інакше дивилися на Україну. Та й самі підприємства думали, як розвиватися, а не як врятуватися», - вважає експерт.

«Те, що показує нам Держстат, - це не рівень безробіття, а кількість людей, зареєстрованих у Центрах зайнятості. Але не всі стають на облік і не всіх реєструють, тому краще дивитися на ті показники, які дає міжнародна організація праці. Вони говорили про безробіття на рівні 8-9%», - навів дані він.

Також Боярчук порадив не довіряти даним рекрутингових агентств, адже вони мають справу з «білими комірцями», а без роботи переважно залишається робочий клас.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198