Лідер парламентської фракції УДАР Віталій Кличко 22 квітня на зустрічі з колективом ДП «Антонов» заявив, що УДАР працює над пропозиціями до програми відновлення військово-промислового комплексу України.

За словами Кличка, якщо Кабінет Міністрів і парламент проігнорують необхідність прийняття такої програми, УДАР самостійно її розробить і винесе на розгляд та затвердження парламентом після виборів, коли в країні будуть нові Президент та уряд.

«Найболючіший фактор для українського ВПК - це агресія, розв'язана проти нашої країни керівництвом Російської Федерації. «Стратегічний союзник» перетворився на агресора. Відповідно, оборонні підприємства втратили найбільший ринок збуту і партнерів за проектами. Відомо, що ДП «Антонов» значну частину прибутків отримує від продажу та обслуговування літаків у Росії. Тому самим лише пошуком нових ринків збуту продукції проблему не вирішити. Треба шукати і пропонувати принципово нові шляхи розв'язання проблем української оборонної та цивільної промисловості, і, зокрема, авіабудування, з тим, щоб галузь розвивалася і процвітала. Партія УДАР над цим працює», - сказав Кличко.

Кличко зазначив, що відновлення військово-промислового комплексу України має стати пріоритетом у роботі як нинішньої, так і майбутньої влади.

«Незважаючи на те, що економіка країни дуже ослаблена, потрібно визначитися, яким чином у найстисліші терміни вирішити проблему. Адже від цього безпосередньо залежить подальше існування України як цілісної держави. Більш того, відродження ВПК сприятиме зростанню економіки та виробництва високотехнологічної продукції мирного, цивільного призначення, а також забезпечить роботою і зарплатою велику кількість людей», - заявив лідер УДАРу.

У ході спілкування з колективом заводу Віталій Кличко висловив переконання у тому, що такі зустрічі можуть і повинні допомогти політикам сформувати порядок денний парламенту та київської влади. Крім ДП «Антонов», Кличко має намір відвідати й організувати співпрацю своєї команди з іншими підприємствами оборонного комплексу, серед яких - Дарницький бронетанковий завод, «Артем», «Ленінська кузня», а також конструкторське бюро «Арсенал» та держпідприємство «Мікротек».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

212