Питання розформування 25-ї окремої військово-повітряної бригади ще не вирішене. Про це, як передає кореспондент Forum'у, в коментарі журналістам перед засіданням уряду повідомив перший віце-прем'єр України Віталій Ярема.

«Ми їх відправили до місця постійної дислокації. Що стосується розформування, то це питання президента. Зараз воно розглядається», - сказав Ярема.

При цьому він наголосив, що міністр оборони України був проти розформування цієї бригади у зв'язку з проведенням службового розслідування.

«Я вважаю, що приймати рішення щодо розформування військових частин - це трохи неправильно, тому що потрібно провести службове розслідування», - підкреслив перший віце-прем'єр.

Разом із тим, Ярема зазначив, що якщо дійсно мали місце ті причини, про які кажуть військові цієї бригади, тобто перед військовою технікою стояли люди, в тому числі діти, то це обов'язково потрібно враховувати під час розслідування.

Нагадаємо, 17 квітня виконувач обов'язків президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов доручив розформувати 25 повітряно-десантну бригаду, «військові якої проявили боягузтво і здали зброю».

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

219