НАК «Нафтогаз України» імпортує щодня від 40 до 60 млн кубометрів російського газу. Про це повідомив сьогодні журналістам міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Продан.

Глава міністерства повідомив, що «Нафтогаз України» спрямував документи в «Газпром», які обґрунтовують ціну імпорту палива на рівні $268,5 за тис. кубометрів. «На жаль, ми не отримали на сьогодні відповіді, тому немає підстав визначитися, яка ціна на сьогодні», - сказав чиновник.

Разом із тим, Україна спрямувала європейським газовим компаніям пропозиції про створення газотранспортного консорціуму для модернізації та експлуатації газотранспортної системи (ГТС) країни, повідомив Продан.

«Україна уже веде переговори щодо консорціуму і спрямувала відповідні пропозиції європейським газовим компаніям», - цитує міністра «ИТАР-ТАСС».

При цьому він зазначив, що Україна не обговорює з Росією питання створення такого консорціуму, оскільки нове київське керівництво не отримувала відповідних пропозицій від Москви.

Як повідомляв ForUm, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан заявив, що багатосторонні переговори щодо газу можуть відбутися у Братиславі 24 квітня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208