Кабінет Міністрів відновив активну фазу антитерористичної операції (АТО) на сході України. Про це, як передає кореспондент Forum'у, заявив перший віце-прем'єр України Віталій Ярема.

«Згідно із розпорядженням в.о. президента України Олександра Турчинова, АТО триває. У зв'язку з великодніми святами влада вирішила призупинити силові заходи. Однак сьогодні активна фаза відновлена», - сказав він.

За його словами, наразі силовики працюють над ліквідацією бандформувань, які діють у Краматорську, Слов'янську та інших містах Луганської та Донецької областей.

Ярема також зазначив, що сьогодні вночі ніяких активних дій не робили. «Втім, думаю, що найближчим часом результати операції будуть очевидні», - резюмував він.

Нагадаємо, 13 квітня Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення розпочати масштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних сил України.

14 квітня в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов затвердив рішення РНБО. Текст рішення не оприлюднено, він утримується під грифом секретно.

За даними ЗМІ, тіло чоловіка, схожого на викраденого кілька днів тому депутата Горлівської міськради Володимира Рибака, знайшли в Слов'янську. Труп сплив біля берегів річки Сіверський Донець.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

192