Україні не уникнути дефолту в разі негативного рішення Ради директорів ключового кредитора України - Міжнародного валютного фонду про надання нашій країні програми кредитування в обсязі 14-18 млрд дол. терміном на два роки.

Про це в інтерв'ю «УНІАН» заявив президент Американської торгової палати в Україні Бернард Кейсі.

«Ми впевнені, що макроекономічна програма реформ, запропонована МВФ, буде здійснюватися урядом України. Іншої альтернативи немає. В іншому разі, Україні не уникнути дефолту», - сказав Кейсі.

Водночас він зазначив, що уряд демонструє рішучість у частині виконання рекомендацій МВФ. «І цю рішучість не раз відзначали і в самому фонді, і в інших міжнародних фінансових організаціях, включаючи Світовий банк і ЄБРР».

При цьому Кейсі підкреслив, що в разі підписання Програми співпраці, для України відкривається широкий пакет фінансової допомоги, який буде достатнім для виконання поточних зобов'язань держави.

«Позиція Палати полягає в тому, що Україні має вистачити тих коштів, які відкриває програма співпраці з МВФ. Формально, доступ до фінансів, безперечно, буде, але немає сенсу зараз у здійсненні додаткових запозичень на державному рівні», - зазначив Кейсі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168