Тіло чоловіка, схожого на викраденого кілька днів тому депутата Горлівської міськради Володимира Рибака, знайшли у Слов'янську. Труп сплив біля берегів річки Сіверський Донець, повідомляє сайт Gorlovka.ua.

«Сьогодні надійшло орієнтування з Слов'янська, де був виявлений труп чоловіка, дуже схожого на депутата Горлівської міськради Володимира Рибака, який був викрадений у Горлівці невідомими людьми в масках. Тіло було виявлено на березі річки Сіверський Донець. Зараз будемо проводити слідство, оскільки раніше було зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.146 КК України «незаконне позбавлення волі або викрадення людини», - розповів начальник Горлівського МУ Андрій Крищенко.

«Його важко було впізнати. Але якщо б він пролежав у воді ще кілька діб, то пізнати його дуже і дуже важко, тільки за ДНК. Але тіло спливло і впізнаємо. Швидше за все, його вбили 19 квітня. Люди хотіли приховати сліди злочину, вони підготовлені, це не якісь розбійники і наркомани. Що вони з беззбройною людиною зробили, це на їхній совісті», - розповів начальник кримінальної міліції Горлівського МУ Герман Приступа, який працював разом із Рибаком.

За цим фактом проводиться досудове розслідування, вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєння вбивства.

Нагадаємо, у Центрально-Міський РВ м. Горлівки звернувся місцевий житель із заявою про те, що 17 квітня 2014 року близько 18.00 невідомі особи викрали депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.146 КК України.

За словами заявника, він йшов із Рибаком пр. Перемоги, коли біля них зупинився автомобіль, з якого вийшли невідомі особи, посадили депутата в машину і відвезли його в невідомому напрямку. Донині мобільний телефон представника влади не активний.

Встановлено, що перед викраденням Рибак намагався пройти у міськвиконком, щоб зняти прапор так званої «Донецької народної республіки», але на вході в будівлю з цього приводу у нього виник конфлікт із представниками самооборони.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

705