Українські прикордонники не виключають облаштування стаціонарних постів на кордоні Криму і материкової частини України. Про це на брифінгу в Києві повідомив начальник Відділу взаємодії із ЗМІ Державної прикордонної служби України Олег Слободян, відповідаючи на запитання журналістів.

«Там зараз діють контрольні пости, але якщо таке рішення буде прийнято на рівні уряду, то ми його виконаємо», - сказав він.

За словами Слободяна, з боку Криму спостерігається постійне оновлення особового складу тимчасових прикордонних постів росіян, на які збираються правоохоронці, які перейшли на службу до Росії з українського боку, а також представники козацтва і регулярні підрозділи російських прикордонників.

Слободян нагадав, що Росія з 25 квітня має намір перейти на повноцінну охорону кордону між Україною і Кримом, передає «УНІАН».

«Що стосується наших дій, ми знаємо про те, що вони збираються переходити на постійний варіант охорони кордону на межі Криму і Херсонської області, і ми робимо адекватні дії», - сказав він.

За словами Слободяна, українські прикордонники завозять для охорони кордону спеціальні технічні засоби, включаючи комп'ютерне забезпечення.

Нагадаємо, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив новому главі Роскордону Костянтину Бусигіну негайно почати облаштування «держкордону між РФ і Україною з урахуванням приєднання Криму й Севастополя до Росії»

16 березня за військової і політичної підтримки Російської Федерації в Криму відбувся неконституційний і невизнаний світом референдум про самовизначення Криму. За даними самопроголошеної кримської влади, 96,77%людей, які взяли участь в голосуванні, висловилися за приєднання Криму до Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

486