Найбільша кондитерська корпорація в Україні Roshen, рахунки якої в Російській Федерації арештовані, відновила роботу виробничих майданчиків у Липецькій області (Росія), повідомила прес-служба компанії.

«Корпорація Roshen інформує про те, що, починаючи з квітня 2014 року, відновлено роботу на російських підприємствах компанії. На сьогодні два майданчики в Липецьку здійснюють виробництво кондитерських виробів у звичайному режимі», - сказано в повідомленні.

При цьому в компанії відзначили, що фабрики в Липецьку продовжуватимуть свою діяльність згідно із встановленим виробничим планом на поточний рік.

20 березня компанія Roshen на тиждень призупинила виробництво продукції на підприємствах, які знаходяться в Липецьку, передає «УНІАН».

Нагадаємо, місяць тому рахунки української кондитерської корпорації Roshen у Росії були арештовані.

Як раніше повідомляв ForUm, ввезення в РФ кондитерських виробів Roshen України заборонено після того, як Росспоживнагляд відібрав у торговельних мережах Москви продукцію чотирьох фабрик компанії і виявив порушення за якістю.

Україна спрямувала РФ всі матеріали, необхідні для повернення продукції Roshen на російський ринок.

Росспоживнагляд за підсумками візиту експертів у жовтні в Україну виявив, що продукція кондитерських фабрик корпорації Roshen не відповідає сучасним вимогам безпеки та якості.

Раніше планувалося, що Roshen відновить постачання своєї продукції на російський ринок, призупинені з літа поточного року з метою проведення перевірок якості, до 1 грудня поточного року.

З липня 2013 року, відразу ж після оголошення Росією заборони на ввезення продукції Roshen, Міндоходів організувало і провело понад 60 позапланових і планових перевірок у корпорації та пов'язаних із нею компаніях, у результаті чого було порушено 10 кримінальних справ. «У результаті корпорації Roshen було нараховано різних штрафів на суму понад 100 млн грн».

Практично єдиною претензією податківців до корпорації є відшкодування ПДВ при експорті продукції в Росію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

273