Антитерористична операція на південному сході України триває. Про це на прес-конференції повідомила прес-секретар Служби безпеки України Марина Остапенко, передає «РБК-Україна».

«Антитерористична операція не була згорнута, її активна частина була призупинена на свята, але операція триває», - сказала вона.

«Нині головне завдання антитерористичної операції - це гарантувати периметр безпеки, щоб це не перекинулося на сусідні регіони України», - додала Остапенко.

Нагадаємо, напередодні антитерористична операція на сході України у зв'язку із Женевськими домовленостями і великодніми святами перейшла в неактивну фазу.

14 квітня в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов затвердив рішення РНБО від 13 квітня «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України».

17 квітня на чотиристоронній Женевській зустрічі щодо ситуації в Україні була ухвалена резолюція про початкові конкретні кроки для деескалації напруженості і відновлення безпеки для всіх громадян.

З 10 квітня почалися планомірні захоплення будівель місцевих адміністрацій у східних областях України, а також управлінь МВС та СБУ, які приваблюють бойовиків збройовими арсеналами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

551