Кандидат у президенти, народний депутат Олег Царьов став координатором руху «Південно-Східний опір». Відповідне рішення ухвалила координаційна рада руху.

Згідно з рішенням координаційної ради «Південно-Східного опору», для запобігання провокаціям були сформовані загони оперативного оповіщення. Ці загони задіюються там, де вже виникли або можуть виникнути вогнища напруги.

У Харкові загони оперативного оповіщення працювали у великодню ніч. Зокрема загін чергував біля стін Свято-Покровського чоловічого монастиря, повідомляє «РБК-Україна».

Кореспондент місцевого ЗМІ став свідком інструктажу. «Ваше завдання - запобігти сутичці екстремістів з парафіянами. Але важливо, щоб із вас самих не зробили учасників провокації: наприклад, вас втягують в емоційну розмову, грубіянять вам, показують непристойні жести, жбурляють чим-небудь, ви починаєте реагувати, а з цього моменту вашу зворотну реакцію фіксують на камеру. Тому, якщо ви бачите, що людям загрожує небезпека, - сповіщаєте своїх і допомагаєте міліції. Якщо намагаються «качнути» - не вступаєте в дискусії і не втягуєтеся в непотрібний конфлікт», - сказав інструктор.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

292