Лідерові кримськотатарського народу, народному депутату України Мустафі Джемілєву заборонили в'їжджати у Крим до 2019 року.

Як повідомляє прес-служба Меджлісу, вранці, 22 квітня, Джемілєв спільно із заступником голови Меджлісу Асланом Омер Киримли виїхали з Криму до Києва.

При перетинанні адміністративно-територіальної межі Криму з Україною Джемілєву вручили «Акт повідомлення про недозвіл в'їзду в Російську Федерацію».

«Ми, що нижче підписалися, склали цей акт про те, що на підставі постанови про недозвіл в'їзду іноземному громадянину №140 (ЗКС) 13-1087 від 19 квітня 2014 року Мустафі Джемілєву 13.11.1943 року народження, громадянину України, закритий в'їзд на територію РФ на підставі п.1. ст. 27 Федерального закону «Про порядок виїзду з Російської Федерації та в'їзду в Російську Федерацію» терміном на 5 (п'ять) років до 19 квітня 2019 року», - йдеться у зазначеному акті.

За словами Джемілєва, якщо протягом останнього часу на територію Криму був заборонений в'їзд представникам багатьох авторитетних міжнародних організацій і дипломатам, то вручене йому «рішення» - це ніщо інше, як показник того, з якою «цивілізованою» державою ми маємо справу».

Джемілєв також заявив, що незважаючи ні на які «постанови» приїде до Криму.

Нагадаємо, 19 квітня Джемілєва не пускали в Крим.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

428