Значна частина чотиризіркових і п'ятизіркових готелів Криму на невизначений термін перестали приймати до оплати банківські картки. Про це повідомляє «ИТАР-ТАСС», посилаючись на інформацію адміністраторів місцевих готелів.

Карткою можна розрахуватися у 3 із 5 п'ятизіркових готелів в 11 із 18 чотиризіркових.

Опитані готельєри кажуть, що змушені призупинити безготівкові платежі, оскільки українські банки, з якими вони раніше працювали, ідуть з ринку, а співпраця з російськими банками поки офіційно не оформлена.

Згідно із законом про особливості функціонування фінансової системи Криму і Севастополя на перехідний період українським банкам і небанківським фінансовим організаціям дозволено продовжувати роботу в цих регіонах РФ до 1 січня 2015 року без ліцензії Банку Росії. Але охочі продовжити роботу на півострові повинні були спрямувати до 17 квітня у ЦБ відповідне повідомлення, чого не зробив жоден український банк. У зв'язку з цим ЦБ наказав українським Приватбанку, Всеукраїнському акціонерному банку (ПАТ «ВіЕйБі Банк»), банку «Київська Русь» та Імексбанку припинити з 21 квітня роботу в Криму і Севастополі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188