Уряд не допустить розпалювання міжнаціональної ворожнечі і вживатиме всіх передбачених законом заходів для недопущення імпорту в Україну антисемітизму і ксенофобії. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, коментуючи появу в Донецьку антисемітських листівок і нагнітання ксенофобської риторики на сепаратистських мітингах, повідомляє прес-служба Кабміну.

«Ми не допустимо розповсюдження в Україні чорносотенства, зневажливого і нешанобливого ставлення до тих, хто сповідує інші релігії або має інший колір шкіри. Ідеологія і практика погромів, яка експортується з однієї із сусідніх держав, в Україні не пройде», - зазначив він.

Яценюк нагадав, що українці, як політична нація, багато зробили для утвердження в країні міжнаціонального та міжконфесійного порозуміння і не дозволять зовнішнім силам та п'ятій колоні її знищити.

Прем'єр-міністр доручив правоохоронцям виявити авторів і розповсюджувачів матеріалів, які принижують національну та людську гідність громадян, і притягнути до відповідальності їх, як і осіб, причетних до погромів ромів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1175