Президент Росії Володимир Путін має намір нагородити російських військових, які гарантували безпеку під час референдуму в Криму. Про це глава держави заявив в інтерв'ю програмі «Вести в субботу».

«Я думаю, що найближчим часом не дізнаємося (хто брав участь у цій акції), державні нагороди, звичайно, будуть», - сказав президент.

Путін визнав, що на Заході його заяву про підтримку військовими безпеки РФ в Криму можуть неправильно витлумачити. «Я знаю і казав про це свідомо, але якщо ми будемо чесними й об'єктивними, то всім стане зрозуміло, що під дулом автомата вигнати людей із квартири, з будинку і змусити піти на виборчу дільницю проголосувати, неможливо. А явка (на кримському референдумі) - 83%, - підкреслив президент Росії, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

За його оцінкою, робота в Криму кардинально відрізнялася від контртерористичної операції на Північному Кавказі. «Різниця величезного масштабу, і вона полягає в тому, що на Північному Кавказі ми зіткнулися з агресією міжнародного тероризму. По суті це були сформовані, добре підготовлені банди, які забезпечувалися й озброювалися з-за кордону. Це велика різниця», - упевнений президент.

Нагадаємо, 16 березня за військової і політичної підтримки Російської Федерації в Криму відбувся неконституційний і невизнаний світом референдум про самовизначення Криму. За даними самопроголошеної кримської влади, 96,77% людей, що взяли участь в голосуванні, висловилися за приєднання Криму до Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1661