Українська пятиборка Ганна Буряк виступати меза збірну Росії з травня 2014 року. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації сучасного п'ятиборства Росії (ФСПР).

«Президія ФСПР розглянула заяву української п'ятиборки Ганни Буряк, в якій вона звернулася з проханням прийняти її в члени ФСПР і надати їй можливість виступати за збірну Росії у зв'язку з переїздом на постійне місце проживання в нашу країну», - йдеться в повідомленні.

Цього року спортсменка ще не виступала, таким чином, не буде порушена стаття Статуту Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства, яка свідчить про те, що «спортсмен, який представляв країну на офіційних змаганнях категорії А або B цього календарного року, не може представляти іншу державу того ж календарного року навіть за умови зміни громадянства», повідомляє «ИТАР-ТАСС».

У 2013 році Буряк перемогла на двох етапах Кубка світу, завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в особистій першості і стала переможцем світової першості в естафеті. У 2012 році вона виграла золоту медаль чемпіонки світу у змішаній естафеті.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

707