Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 11 по 18 квітня.

«Крім експорту нафти і газу, Росія почала експортувати тероризм в Україну», - прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що Росія почала експортувати в Україну тероризм.

«Громадянської війни в Україні не буде. Крапка», - в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов про можливість громадянської війни в Україні.

«Чи підстелив хто-небудь нам там соломку або натягнув батут? Чи ми з усією силою шмякнемся мордою об асфальт?», - регіонал Микола Левченко про ідею виходу Донецької області зі складу України.

«Є єдина людина в світі, яка вірить у те, що на сході України немає російських військ, прізвище цієї людини - Путін», - прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк про президента РФ Володимира Путіна.

«Краще померти стоячи, ніж жити на колінах», - кандидат у Президенти України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко про те, що Україна повинна захищатися від агресорів.

«Краще б вони яйця, які кидають у політичних опонентів, роздали людям, котрим їсти нічого», - кандидат у Президенти Михайло Добкін про тих, хто закидав його яйцями в Києві.

«Ми бачимо сьогодні ситуацію на південному сході України, що там серйозно займаються російські структури разом із п'ятою колоною, яка є в Україні, щоб обстановку в цих регіонах накрутити до свавілля», - екс-президент України Леонід Кучма про ситуацію в Україні.

«Час приймати рішення. Епоха умиротворення агресора закінчилася», - кандидат у Президенти, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко вимагає від світової спільноти надати Україні військову допомогу.

«Володимир Володимирович змінив, напевно, підходи, а то раніше про сортири розповідав, а зараз став підтримувати терористів у сусідніх країнах», - прем'єр-міністр Арсеній Яценюк про президента РФ Володимира Путіна.

«Скільки можуть тривати гастролі Царьова та деяких комуністів?», - лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко обурений заявами кандидата в Президенти Олега Царьова.

«Україна - один із найбільших клієнтів «Газпрому». А клієнт завжди має рацію», - міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета вважає, що Росія змушена домовлятися з Україною щодо газу.

«Тих, хто хоче таким чином створити собі кишенькову армію, очікує фіаско», - свободівець Ігор Мірошниченко про створення воєнізованих загонів добровольців.

«Повисмикувати ноги тим, хто топче державні прапори», - кандидат у Президенти, народний депутат Олег Ляшко про тих, хто глумиться над українським прапором.

«Наш головний ворог - не терористи і навіть не зелені чоловічки. Вони лише інструмент у боротьбі проти держави Україна. Вони стикаються з бездіяльністю представників української влади», - лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко звинуватив владу в бездіяльності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1489