Антитерористична операція у зв'язку із Женевськими домовленостями та великодніми святами переходить у неактивну фазу. Про це в антитерористичному центрі СБУ повідомила прес-секретар глави СБУ Марина Остапенко.

«Антитерористична операція триває. Скільки вона триватиме - залежить від того, як довго терористи залишатимуться на нашій землі. У зв'язку з великодніми святами і женевськими домовленостями робота зараз у неактивній фазі. Працює штаб, йде перепланування», - сказала Остапенко.

«Наше головне завдання - гарантувати периметр безпеки від озброєних сепаратистів і в першу чергу не допустити жертв серед мирного населення», - зазначила прес-секретар «ЛІГАБізнесІнформ».

Нагадаємо, 14 квітня в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов затвердив рішення РНБО від 13 квітня «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України».

17 квітня на чотиристоронній Женевській зустрічі щодо ситуації в Україні була ухвалена резолюція про початкові конкретні кроки для деескалації напруженості і відновлення безпеки для всіх громадян.

З 10 квітня почалися планомірні захоплення будівель місцевих адміністрацій у східних областях України, а також управлінь МВС і СБУ, які приваблюють бойовиків збройовими арсеналами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

257