Колишній прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі задоволений тим, що суддівська комісія спеціального трибуналу в Мілані засудила його до року робіт у будинку для літніх людей, повідомляє Associated Press.

Берлусконі заявив журналістам, що він радий такому рішенню, «оскільки все життя намагався допомагати людям». «Я буду дуже щасливий виявитися корисним», - додав він.

Як повідомляє Reuters, працювати мінімум по чотири години на день протягом року колишній прем'єр буде в організації Sacred Family Foundation у місті Чезано-Босконе неподалік від Мілана.

Минулого тижня італійські ЗМІ повідомили, що адвокати Берлусконі звернулися до суду з проханням дозволити їхньому підзахисному раз на тиждень працювати в будинку для престарілих. У вівторок міланський суд засудив колишнього прем'єр-міністра до року суспільно корисних робіт. Крім того, політик відтепер обмежений у пересуванні, а також зобов'язаний дотримувати комендантської години, пише «Lenta.ru».

У серпні 2013 року Берлусконі був засуджений до чотирьох років тюремного ув'язнення у справі про махінації з податками в компанії Mediaset. Пізніше вирок підтвердив Касаційний суд Італії. Строк покарання був скорочений до одного року в зв'язку з тим, що колишній прем'єр потрапив під амністію. При цьому через вік - у вересні 2014 року Берлусконі виповниться 78 років - політику замінили тюремне ув'язнення громадськими роботами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

383