Сьогодні, 18 квітня, набув чинності закон про зміни до Податкового кодексу щодо скасування утилізаційного збору акцизу на переобладнання транспортного засобу №4238. Рада ухвалила закон 8 березня.

Нагадаємо, екс-президент України Віктор Янукович 2 серпня 2013 року підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів», пише «ЛІГАБізнесІнформ».

Документ набув чинності 1 вересня минулого року і торкнувся всіх сегментів автомобільного ринку, всіх брендів, усіх моделей. Величина утилізаційного збору для конкретного транспортного засобу розраховується з урахуванням базових ставок та коригуючих коефіцієнтів, прив'язаних до об'єму двигуна та в залежності від того, він новий чи старий.

Зокрема, суми утилізаційного податку становлять: для нових легкових автомобілів (залежно від об'єму двигуна) - від 4 730 до 30 250 грн.; для нових комерційних, вантажних автомобілів та автобусів (залежно від повної маси) - від 8 800 грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

540