Заходи, що вживаються урядом для порятунку економіки, можуть довести країну до дефолту. Про це в коментарі Forum'у заявив народний депутат, член групи «Економічний розвиток» Ярослав Сухий.

Він зазначив, що сьогодні під час Години запитань до уряду депутатам не вдалося запитати у прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, чому застосовуються небезпечні для економіки заходи.

«Він занадто розтягнув свій монолог, а хотілося сказати йому, що фіскальними методами, вимиванням, податками обігових коштів не можна просунути ніякі економічні реформи. Ми абсолютно не займаємося господарством. Особливо базовими галузями. Ціни на електроенергію для промисловості захмарні, ПДВ не повертається», - поскаржився депутат.

За його словами, немає сприяння просуванню українських товарів на зовнішніх ринках. «Більш того, навпаки, готуються законопроекти, які забороняють Україні чимось торгувати з РФ», - додав він.

«Сьогодні Україну критикують німецькі, французькі та британські економічні експерти. Вони розчаровані діями Кабміну. Адже звичайна тупа фіскальщина веде до зубожіння населення і дефолту», - сказав і додав, що якщо Україна продовжить залучати кредити, виникне питання - з яких резервів їх віддавати - доведеться ще більше затягувати паски. Кому потрібні такі кошти, якщо державні казначейські інвестиції сьогодні в рази менші, ніж соціальні витрати.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

349