Міністерство оборони наполягає на необхідності збереження 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ Збройних сил. Про це на брифінгу в Антитерористичному центрі сказав прес-секретар Міноборони Богдан Ценик.

На цей момент Міноборони збирає всі докази невинності більшості військовослужбовців 25-ї бригади в інкримінованих їм злочинах, а саме в здачі зброї.

«Ми дуже сподіваємося, що цей підрозділ буде збережено», - заявив Ценик.

Міноборони відзначає славну історію цього підрозділу і бойові заслуги в минулому, передають «Українські новини».

Ценик наголошує, що військовослужбовці цього підрозділу, які були заблоковані в селищі Пчолкіне біля Краматорська (Донецька область), залишили це місце зі своїм озброєнням та на бойових машинах.

Ніякої здачі зброї не зафіксовано.

Водночас Міністерство оборони проводить перевірку за фактом здачі деякими військовослужбовцями цієї бригади своїх бойових машин (БМД) місцевому населенню безпосередньо в Краматорську.

При цьому Міноборни навідріз відмовляється коментувати правомочність наказу верховного головнокомандувача, виконувача обов'язків Президента, голови Верховної Ради Олександра Турчинова про розформування 25-ї бригади ПДВ.

Виконувач обов'язків президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов доручив розформувати 25 повітряно-десантну бригаду, військові якої проявили боягузтво і здали зброю.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

339