Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що українській владі потрібно розвивати вітчизняну економіку, а не сподіватися на кредити МВФ. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі кореспонденту Forum'у.

«Необхідно зміцнювати економічний блок держави - займатися економікою, підприємствами. Це єдиний шлях виходу зі складної ситуації, а всі запозичення - це лише тимчасове розв’язання проблем і ми повинні розуміти - або країна сама себе окупає, або стає банкрутом», - зазначив регіонал.

За його словами, економічна політика нинішньої влади неправильна. «Те, що сьогодні робиться, нагадує навіть не театр, а цирк абсурду. Навіть США сказали, що нададуть не кредит, а гарантії під кредит, під це Україна має випустити свої державні папери. А якщо ж країна випускає державні облігації під 7 або 9%, то фактично ці кошти в нормальній ситуації можна було взяти у будь-якого банку, і це не є якоюсь допомогою чи сприянням з іншого боку, а інших пропозицій я поки не бачив», - підсумував Єфремов.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

236