Україна не має надмірних очікувань за результатами чотиристоронніх переговорів у Женеві. Про це, як передає кореспондент Forum'у, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив у ході Години запитань до уряду в парламенті.

«У нас немає ніяких надмірних очікувань з приводу цієї заяви», - сказав він.

Водночас Яценюк наголосив, що Росія підписалася під вимогами до протестувальників роззброїтися і звільнити захоплені адміністративні будівлі.

«Росія була змушена підписати їх і засудити екстремізм, який фактично сьогодні нею підтримується. Підписавши цю заяву, Росія фактично звернулася до «мирних протестувальників» з автоматами Калашникова і ПЗРК в руках з вимогою негайно роззброїтися. Росія була змушена поставити підпис під тим, щоб ті незаконно сформовані збройні формування були негайно розформовані, а приміщення органів державної влади, міліції, СБУ та інших установ були негайно звільнені», - підсумував Яценюк.

Нагадаємо, за підсумками зустрічі Україна-ЄС-США-Росія в Женеві було досягнуто низку домовленостей, зокрема, щодо звільнення захоплених будівель в Україні та роззброєння незаконних збройних формувань.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

237