У Києві задекларували доходи 488 мільйонерів, повідомили Forum'у в прес-службі столичного управління Міністерства доходів і зборів.

За словами виконувача обов'язків начальника управління В'ячеслава Бусарєва, на сьогодні загальна сума задекларованого столичними мільйонерами доходу становить понад 2,6 мільярдів гривень. До скарбниці має надійти майже 40 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Минулого року за аналогічний період кияни подали 304 декларації про доходи на загальну суму 833,6 млн гривень. За вказаними деклараціями до бюджету надійшло 12,7 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

Як приклад, один із найбагатших киян задекларував 236,3 мільйона гривень доходів, отриманих у 2013 році, з яких 189 млн гривень - від продажу нерухомості. З отриманих доходів декларант уже сплатив до бюджету близько 9,5 мільйонів гривень.

Також керівник столичного управління Міндоходів повідомив, що найбільша кількість нинішніх мільйонерів традиційно проживає в Печерському та Шевченківському районах столиці.

«На сьогодні у Києві вже подано 13600 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума отриманих киянами доходів становить 4 мільярди 408 мільйонів гривень, із яких до сплати в бюджет погоджено 73,5 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб», - підсумував Бусарєв.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220