Уряд доручив до 1 жовтня провести обговорення змін до Конституції щодо децентралізації влади.

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ, Кабмін на позачерговому засіданні ухвалив розпорядження «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади».

Цим документом міністрам, керівникам інших центральних органів виконавчої влади, обласним, Київській міській державній адміністрації доручено організувати й забезпечити до 1 жовтня 2014 року обговорення відповідних змін до Конституції із залученням органів місцевого самоврядування, їхніх асоціацій, громадськості, наукових та ділових кіл.

Координацію проведення обговорення доручено Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Як повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає за необхідне оприлюднення нової редакції Конституції до 25 травня - позачергових президентських виборів.

1 квітня Кабінет Міністрів України затвердив концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.
252