Державна прикордонна служба України суттєво обмежила в'їзд на територію країни дорослим чоловікам - громадянам Російської Федерації у зв'язку із загрозою терористичних актів.

«З сьогоднішнього дня ми суттєво обмежили пропуск в Україну дорослих чоловіків-росіян», - повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на прес-службу прикордонного відомства.

Таке рішення прийнято у зв'язку з наявністю інформації про можливі провокації і терористичні акти. «У зв'язку з інформацією про можливі провокації на державному кордоні та терористичні акти, прикордонниками тимчасово посилено контроль за громадянами, які в'їжджають до країни з РФ», - повідомили в прес-службі.

У свою чергу російський «Аерофлот» у четвер повідомив про обмеження для дорослих громадян РФ при в'їзді в Україну. Згідно з повідомленням авіаперевізника, відповідне повідомлення надійшло від української влади.

Зокрема, обмеження діятиме стосовно чоловіків віком від 16 до 60 років. Пропуск цієї категорії здійснюватиметься лише в екстрених випадках та за рішенням начальника регіонального управління (прикордонного загону) після проведення контролю, йдеться в повідомленні авіаперевізника. Наприклад, за наявності документів, що підтверджують родинні зв'язки, смерть або тяжку хворобу близьких родичів.

У повідомленні також уточнюється, що без підтверджувальних документів в'їзд дозволений тільки громадянам РФ, які їдуть сім'ями з дітьми.

Обмеження також стосуються чоловіків від 16 до 60 років з українським громадянством, які зареєстровані на території Криму та міста Севастополя. «Аерофлот» повідомляє, що пропуск цієї категорії осіб здійснюватиметься за рішенням начальника прикордонного загону лише в разі прямування на похорон близьких родичів, наявності документів про тяжку хворобу близьких родичів, квитків на літаки, туристичних ваучерів, повідомляє «Аерофлот».

Обмеження на в'їзд на територію України торкнуться і жінок від 20 до 35 років, які мають українське громадянство, зареєстровані на території Криму і Севастополя. Вони будуть пропущені на територію України, тільки після проведення перевірочних заходів, інформує російський авіаперевізник.

Нагадаємо, 13 квітня Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення розпочати масштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних сил України.

14 квітня в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов затвердив рішення РНБО від 13 квітня «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України». Текст рішення не оприлюднено, він має під гриф «секретно».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

310