Глава парламентського комітету з питань регуляторної політики Віталій Хомутиннік не розуміє, чому Міжнародний валютний фонд затягує надання Україні кредиту. Про це він заявив у коментарі Forum'у.

Так, відповідаючи на запитання, чому Україна потрапила до переліку країн, куди входить Сомалі і Сирія, яким Фонд не дає економічного прогнозу, Хомутиннік сказав, що фінансово-економічна ситуація в Україні сьогодні багато в чому залежить від МВФ.

«Від МВФ залежить багато чого. Зокрема, стан української економіки, і зараз у МВФ повинні прискорити розгляд вимог. До того ж, Україна зробила за останній місяць дуже багато», - акцентував він.

І нагадав, що Україна і ЄС підписали політичну частину Асоціації, в Україні проведено секвестр бюджету, підвищені податки, тарифи і т.д. «Що ще потрібно для відкриття фінансування?!» - зазначає Хомутиннік, припустивши, що МВФ шукає все нові причини для ненадання коштів Україні.

Політик наголосив, що якщо МВФ не відкриє кредитну лінію, прогнози про банкрутство України можуть збутися. «У людей виникає багато питань на тлі дій Путіна: він сказав, що буде 15 млрд і вже наступного дня дав 3 млрд. Звичайні люди порівнюють, як чинить РФ і ЄС. У цей момент, коли країну розривають на частини, торгуватися і знаходити нові причини необ'єктивно і неправильно», - резюмував він.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195