Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія не визнає керівництво України і може не визнати результати виборів Президента України 25 травня, оскільки відбуваються напади на кандидатів від південного сходу України. Про це він сказав у ході «прямої лінії» з росіянами.

«Ми дійсно вважаємо сьогоднішню владу нелегітимною, вона такою бути не можуе - у неї немає загальнонаціонального мандата на управління країною. Разом із тим, ми не відмовляємося від контактів», - сказав Путін.

За його словами, йдуть контакти на міністерському рівні, на рівні прем'єр-міністрів, парламентаріїв.

Путін зазначив, що президентські перегони проходить абсолютно неприпустимо і в неприйнятних формах, повідомляє «УНІАН».

«Якщо далі так буде відбуватися, ми, звичайно, не зможемо визнати все, що відбуватиметься після 25 травня. Які ж це легітимні вибори, якщо кандидатів зі сходу постійно б'ють, обливають чорнилом і так далі, не допускають до виборців. Що це за виборча кампанія?», - сказав Путін.

При цьому він заявив, що за Конституцією України, якщо її не змінити, то нові вибори проводити за =чинного президента Януковича» неможливо.

За його словами, щоб вибори були легітимними потрібно змінити Конституцію і поговорити про федералізм і децентралізації.

Нагадаємо, позачергові президентські вибори в Україні призначені на 25 травня 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

258