Служба безпеки України затримала й утримує в ізоляторі тимчасового тримання в Києві більш як десять громадян Росії, які займалися диверсійною діяльністю на території України. Про це на брифінгу сказала прес-секретар СБУ Марина Остапенко.

«У нас є (затриманих) більше 10 росіян, з російськими паспортами... Вони всі мали досвід розвідувальної роботи», - зазначила вона.

Крім того, СБУ в рамках антитерористичної операції затримала велику кількість українських громадян, завербованих Росією для здійснення диверсійних акцій у південно-східних регіонах України.

Зокрема 16-17 квітня були затримані і доставлені до Києва громадяни України Сергій Ржавський і Олексій Білоус, які були членами диверсійної групи, що організувала масові заворушення в Луганській і Донецькій областях.

Наступною метою цієї групи мало стати захоплення міліцейського управління у Волновасі Донецької області, повідомляють «Українські новини».

Свої дії диверсанти координували з представниками Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил Росії.

На цей момент діяльність цієї диверсійної групи припинена.

Також СБУ встановила причетність громадянина Росії, підполковника ГРУ Ігоря Безлера до захоплення будівлі управління СБУ в Донецькій області та до захоплення райвідділу міліції Міністерства внутрішніх справ у Горлівці.

СБУ видала орієнтування на затримання Безлера й має намір оголосити його в розшук.

Нагадаємо, 16 квітня СБУ оголосила в розшук громадянина Росії, співробітника ГРУ Ігоря Стрєлкова (оперативний псевдонім «Стрілок»).

СБУ вважає його безпосереднім організатором і координатором усіх акцій щодо захоплення будівель у Криму та східних областях України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

440