Злагоджені дії Національного банку України та уряду країни дозволять уже найближчим часом зміцнити курс національної валюти. Про це заявив голова правління АБ «Укргазбанк», виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Сергій Мамедов.

«Приємно відзначити останні ефективні кроки на ринку регулятора, який послідовно відтинає від нього банки, які займалися «сірими» схемами і відмиванням грошей, - зазначив банкір. - Це дозволить формувати курс гривні до інших валют ринковими, а не спекулятивними механізмами, що вигідно всім».

За його словами, вже зараз намітилася тенденція до збільшення пропозиції інвалюти, що зіграє свою додаткову стабілізуючу роль.

Одночасно, Мамедов зазначив, що уряд веде активну й ефективну роботу з міжнародними донорами, готовими надати Україні солідний пакет фінансової допомоги. Підкріплений структурними реформами, впровадженням прозорих методів роботи та послідовною боротьбою з корупцією, цей фактор дозволить нашій країні зробити швидкий і якісний економічний ривок, упевнений банкір. Гарантією успіху є той факт, що свої дії наш уряд координує з європейською експертною групою, яка має величезний досвід проведення реформ у суміжних з Україною країнах, зазначив банкір.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196