Цілісність парламентської коаліції залежить від як самих депутатів, так і основних претендентів на президентський пост. Таку думку в коментарі Forum'у висловила народний депутат України від ВО «Батьківщина» Ірина Луценко.

Вона зазначила, що збереження цілісності коаліції в умовах президентських виборів - це дуже складне питання.

«Потрібна консолідація всіх до єдиного у протидії зовнішньому ворогові. І не партійні чвари або прапори сьогодні головне. Якщо єдиного опору не буде, то про які реформи можна говорити, про які засоби із Заходу. А Захід уже прямо натякає: поки ви не почнете захищатися - не чекайте серйозної підтримки. Тому сьогодні Турчинов як в.о. президента і голова ВРУ повинен спробувати на всьому українському патріотизмі (незалежно від мови, якою розмовляє населення, адже ми мультинаціональна нація) консолідувати сили, в першу чергу коаліцію», - додала вона.

«Не останню роль повинні зіграти два основні претенденти: Юлія Володимирівна Тимошенко і Петро Олексійович Порошенко. Я кажу про консолідацію. Адже вони десять років тому стояли поруч (2004 рік. - Ред.), і вони ж були тими людьми, чиї амбіції не дозволили вибудувати реформи, зробити те, що починала Помаранчева революція. Вони повинні об'єднатися, не посваритися», - додала Луценко.

Вона також зазначила, що сьогодні у ЗМІ активно обговорюються сценарії можливого зриву президентських виборів. «У пресі запускаються інсинуації, що комусь з причини низьких рейтингів вигідно, щоб вибори не відбулися. Це неправда. Думаю, два основні кандидати розуміють, що країна напередодні голодних бунтів, люди скоро отримають платіжки за газ, воду і тепло. Тому, обидва кандидати повинні бути зацікавлені, щоб вибори відбулися саме 25 травня. Я уповаю на їхній здоровий глузд і досвід, отриманий країною. Ми вже ситі і помаранчевими, і синіми президентами. Хотілося б рухатися вперед усією країною - Україною», - резюмувала вона.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194