Рішення уряду з приводу збереження виплат ветеранам ВВВ - це перша спільна перемога. Про це заявила кандидат на пост президента Наталія Королевська, спілкуючись з жителями Херсона.

«Завдяки спільним зусиллям нам вдалося зберегти щорічні разові виплати ветеранам війни до 5 травня. Це свідчить про те, що об'єднавши зусилля, ми можемо захистити соціальні гарантії. Це наша перша спільна перемога. Тому потрібно не зупинятися і рухатися далі в цьому напрямі», - сказала вона.

Королевська нагадала, що раніше ветерани Великої Вітчизняної війни побоювалися, що цього року вони не отримають традиційні щорічні виплати до Дня Перемоги. Такі підозри з'явилися на тлі урізування урядом низки соціальних виплат, скорочення заробітних плат для бюджетників і скасування березневого підвищення пенсій.

«Громадськість не сприйняла такі кроки уряду щодо подолання фінансової кризи. Переконана, що реформи не можуть бути здійснені за рахунок найбільш незахищених громадян, тому ми вже звернулися у КСУ з цього приводу, в Генпрокуратуру з приводу стрімкого зростання заборгованості із заробітних плат, а також у Кабмін - щодо можливого скасування виплат ветеранам. Як бачите, це дієвий механізм», - сказала вона.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

429