Проти слідчих, які фальсифікували справу Тимошенко, і суддів, які виносили рішення у ній, порушено кримінальні справи. Про це повідомив екс-адвокат Юлії Тимошенко, член Вищої ради юстиції Сергій Власенко.

При цьому він не назвав конкретних прізвищ, пославшись на таємницю слідства.

«Всі рішення, які були ухвалені у цій справі, є незаконними, тому що Верховний Суд встановив, що в діях Юлії Володимирівни немає події злочину», - зазначив адвокат.

При цьому Власенко уточнив, що в цькуванні Тимошенко були задіяні всі органи державної влади, передає «УНІАН».

«Всі, я наголошую, всі державні органи на рівні керівників цих органів, діяли скоординовано щодо питання, пов'язаного з Юлією Володимирівною. Це все відбувалося в найжорстокішій координації, і на чолі цієї піраміди координації стояв особисто Віктор Федорович Янукович», - заявив адвокат.

За словами Власенка, екс-президент Віктор Янукович основні рішення, пов'язані зі справою Тимошенко, приймав особисто. «Координаторами процесів для наступних виконавців були генпрокурор Віктор Пшонка і заступник голови адміністрації президента Андрій Портнов», - впевнений політик.

У той же час, Власенко вважає, що наразі не всі виконавці «справи Тимошенко» можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності, через їхню депутатську недоторканність.

«Що стосується таких людей, як Володимир Олійник, Сергій Міщенко, можна називати ще прізвища, - питання (їхньої роботи на Банкову у справі Тимошенко - ред.) лежить у морально-етичних рамках», - зазначив адвокат.

Нагадаємо, Сергій Міщенко був автором законопроекту про лікування Тимошенко за кордоном на умовах створення в країні перебування умов, близьких до тюремних, і збільшення строку позбавлення волі. Законопроект Міщенка був жорстко розкритикований опозицією, а лідер, на той момент, парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що проект закону написаний на Банковій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

109