Російська Федерація почала експортувати в Україну тероризм. Про це, як передає кореспондент Forum'у, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Я окремо хотів би зупинитися на Росії. Російське керівництво протягом останніх декількох тижнів мовчить з приводу того, що їхні розвідувально-диверсійні сили разом із місцевими терористами з автоматами стріляють і вбивають українських військовослужбовців та мирних громадян. Де позиція російської влади, яка б засудила тероризм?», - запитав прем'єр-міністр.

Він нагадав, що в Росії протягом останніх двох днів почалися дві антитерористичні операції: одна в Нальчику, інша в Махачкалі.

«Тобто Росія бореться з терористами. А коли Україна почала захищати своїх громадян, то це, виявляється, не боротьба з тероризмом, а це, на думку Росії, виявляється, придушення протестів. Я так розумію, що в Російській Федерації з'явився новий товар на експорт: крім експорту нафти і газу, Росія почала експортувати тероризм в Україні», - заявив він.

На його думку, лише одна країна в світі - Росія - не бачить того, що російські диверсійні групи здійснюють терористичні акти на території України.

«Щось Володимир Володимирович змінив, напевно, підходи, а то раніше про сортири розповідав, а зараз став підтримувати терористів у сусідніх країнах», - резюмував він.

Як повідомляв ForUm, прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков спростував заяви західних країн про нібито присутність на сході України військ Росії.

Раніше міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що в Україні немає російських агентів, ні ГРУ, ні ФСБ.

У той же час Міністерство закордонних справ України заявило про наявність всіх необхідних конкретних доказів причетності спецслужб Росії до «сепаратистського заколоту і захоплення державних установ на сході України.

За даними СБУ, переговори членів диверсійної групи свідчать про широкомасштабну військову агресію РФ проти України.

Служба безпеки України встановила особу керівника російської диверсійної групи, яка тероризує місцеве населення, захоплює адміністративні будівлі, дестабілізує суспільно-політичну ситуацію в східних областях.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

623