В Україні не проглядається цілісної державної політики, заявив професор-політолог Боннського університету доктор Герд Ланггут в ексклюзивному коментарі Forum'у.
 
За словами експерта, заяви, й особливо дії Києва нагадують набір спонтанних реакцій з надією вгадати правильне рішення.
 
«Їздити до країн Заходу і демонструвати вірність західному вибору недостатньо - потрібні конкретні дії для порятунку країни, і чим далі, тим ці дії потрібніші», - акцентував він.
 
Достатньо відстежити самі базові українські новини за кілька днів, продовжив учений, щоб зрозуміти: чи то в уряду України немає послідовної програми, чи то він з якихось причин лінується її втілювати.
 
«Причина тут може бути в тому, що політичні переможці продовжують ділити сфери впливу, а країною займаються за залишковим принципом. Але якщо країна впаде, то ділити буде нічого, невже це не зрозуміло», - поскаржився він.
 
І додав, що у Євросоюзу також слабшає бажання взаємодіяти з такими безглуздими ставлениками.
 
«З нетямущими, а то й жадібними. З боку це виглядає так: група молоді увірвалася в магазин і насолоджується вседозволеністю. Але якщо кілька полиць звалити, з'їсти все що можна, а залишки забрати додому - то завтра буде нікуди вриватися і нічим впиватися. Буде зруйнована зона без світла і тепла. Ось такі аналогії з'являються в Європі у зв'язку з Україною та її нинішнім керівництвом», - підсумував фахівець.
 
Андрій Боярунець
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

146