У Донецькій області кількість так званих «зелених чоловічків» збільшується щодня. Про це журналістам на звільненому від загарбників Краматорському аеродромі розповів перший заступник голови СБУ, керівник Антитерористичного центру Василь Крутов.

«Я назву буквально дві цифри, які дають оперативні підрозділи спеціальних служб України. Позавчора було 150 осіб, яких називають «зеленими чоловічками», вчора додалося 300 таких. Я не кажу, скільки було до цього часу. Приблизно такі цифри. Як буде завтра - покаже життя», - сказав Крутов.

На запитання, яким чином ці люди потрапляють на територію України, він відповів: «Для професіонала пройти кордон - це все одно, що нам у дитинстві було в кіно сходити. Тому, що тут обговорювати?».

Крутов наголосив, що в Україні діють надзвичайно професійні та підготовлені спецназівці, які мають досвід роботи в багатьох гарячих точках.

«Ми дійсно маємо справу з дуже серйозним, кваліфікованим, професійним опонентом. На жаль, повинні підкреслювати, що вони діють досить професійно. Потрібно віддати належне - хороший рівень підготовки, знання тактики, практика - досить висока. Ці люди вже бували у багатьох гарячих точках. Там усе непросто», - констатував Крутов, повідомляє «УНІАН».

Керівник АТЦ також спростував інформацію про те, що у вівторок під час звільнення аеродрому в Краматорську були постраждалі з боку українських військових та з боку загарбників військового об'єкта.

Крутов підкреслив, що від моральної підготовки та бойового духу українських військових у перспективі залежатиме успіх антитерористичної операції.

«Офіцер - людина апріорі та, яка приходить у професію військової людини вже заздалегідь визначивши для себе, що за цю професію він не тільки може покласти своє здоров'я, але й життя. Це правильна армія, це правильні воїни. Тоді будь-яка держава, якою би вона бідною і складною, як сьогодні у нас в Україні, не була, вона завжди має неперевершену перспективу розвитку», - зазначив Крутов.

Як раніше повідомляв ForUm, 15 квітня загін спецпризначення Збройних сил взяв під охорону територію військового аеродрому в Краматорську Донецької області.

Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення розпочати масштабну антитерористичну операцію на сході країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

984