У зв'язку з обстановкою, що склалася сьогодні в Україні, а також останніми подіями в сусідньому Донецькому регіоні, наказом начальника ГУМВС України в Харківській області весь особовий склад харківської міліції працює у посиленому режимі, повідомляє ВЗГ ГУ МВС в області.

До заходів для забезпечення надійного порядку та захисту населення залучено сили Національної гвардії України, громадських формувань і прикордонної служби.

 
 
З метою недопущення конфліктних ситуацій, особливо у прикордонних зонах, в охороні громадського порядку задіяні всі без винятку працівники територіальних підрозділів органів внутрішніх справ.

На Ізюмщині створено оперативний штаб, який координує діяльність міліції, прикордонників, сил Національної гвардії, громадських формувань щодо забезпечення належного правопорядку в районі.

 
 
На вулицях Ізюмщини за порядком стежать співробітники міськвідділу, посилено патрулюють території району спільно з військовослужбовцями Національної гвардії та громадськими загонами самооборони.

Працівники державної автомобільної інспекції здійснюють ретельний контроль на в'їзді та виїзді з міста Ізюм, перевіряють автотранспорті засоби. На півдні Ізюмщини виставлені відповідні блокпости, які несуть службу у цілодобовому режимі. Наразі порушень громадського порядку в районі не допущено.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

119