Пропозиція міністра енергетики Юрія Продана взяти кредит у Москви, щоб розплатитися за газовий борг, є породженням нестабільної ситуації в штабі Юлії Тимошенко. Таку думку в коментарі Forum'у висловив політолог Володимир Цибулько.

«Сталін би не взяв під час війни кредит у Німеччині, Черчілль також. Можливо, це намагання торгуватися з Росією. Хоча мені здається, що це породження істерії в штабі Тимошенко, адже Продан її ставленик», - сказав Цибулько.

На його думку, така заява могла стати перевіркою на те, як громадська думка відреагує на таку ідею Тимошенко.

«Я думаю, що це тактичний хід Продана, який просто затягує паузу. Адже потрібно дочекатися ще кредиту МВФ. Можливо, це спроба натиснути на європейських партнерів», - припускає політолог.

Нагадаємо, міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан заявив, що Україна готова взяти у РФ кредит на суму $2 млрд, якими розрахується за газ.

«Ми сьогодні готові, якщо російська сторона надасть нам такий кредит, у рамках тих домовленостей, які були, відразу ж відправити їх в рахунок оплати за газ... При цьому ми, природно, підтверджуємо зобов'язання, що всі виплати за кредитом будуть чітко виконуватися... На жаль, сьогодні цього кредиту немає», - сказав Продан.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

169