Переговори членів диверсійної групи свідчать про широкомасштабну військову агресію РФ проти України, повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

«Документально підтверджені матеріали Служби безпеки України свідчать про те, що у східній частині України відбувається широкомасштабна військова агресія Російської Федерації, яка здійснюється силами розвідувально-диверсійних груп ГРУ генштабу збройних сил РФ», - йдеться в повідомленні.

За інформацією СБУ, зазначені групи, використовуючи важке озброєння, захоплюють будівлі правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

«Метою діяльності цих диверсійних груп є тероризування місцевого населення, зрив переговорів у форматі Україна-США-ЄС-РФ та знищення українських правоохоронців», - зазначили у спецслужбі.

Служба безпеки України здійснює заходи з документування злочинної діяльності зазначених груп.

Як раніше повідомляв ForUm, Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення розпочати масштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних сил України.

У Міністерства закордонних справ України є всі необхідні конкретні докази причетності спецслужб Росії до «сепаратистського заколоту і захоплення державних установ на сході України».

Постійний представник України при ООН Юрій Сергєєв заявив, що озброєні люди, які захопили адміністративні будівлі в містах на сході України, є терористами і підтримуються Російською Федерацією.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що в Україні немає російських агентів, ні ГРУ, ні ФСБ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

556