ДП «Антонов» завершило державні спільні випробування модернізованого середнього військово-транспортного широкофюзеляжного літака короткого зльоту і посадки Ан-70, повідомили агентству прес-службі підприємства,

Завершальний етап держвипробувань, програма якого була розрахована на 82 польоти, проводився льотним та інженерно-технічним складом Державного науково-випробувального центру (ДНВЦ) ЗСУ спільно з фахівцями ДП «Антонов».

«В цілому, після завершення модернізації у вересні 2012 року в період до 31 березня 2014 року літак виконав 122 польоти з нальотом 220 годин. Загалом у рамках програми держвипробувань літак виконав 753 польоти із загальним нальотом 930 годин 48 хв.»,- зазначив співрозмовник агентства.

«У ході заключного етапу держвипробувань в процесі наземних і льотних випробувань на модернізованому літаку отримано відповідність встановленим вимогам параметрів і режимів, заданих вимогами замовника», - повідомив він, уточнивши: «Йдеться про вимоги замовника в частині: функціонування модернізованих систем та обладнання; характеристик короткого зльоту і посадок; точнісних характеристик при виконанні навігаційних завдань; міцнісних і ресурсних характеристик; характеристик надійності систем та обладнання; можливість перевезення всієї заданої номенклатури вантажів».

«За підсумками проведених державних спільних випробувань літак рекомендовано для прийняття на озброєння, а також для запуску Ан-70 в серійне виробництво», - передає «Інтерфакс-Україна».

Створення оперативно-тактичного військово-транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-70 передбачено двосторонніми міжурядовими угодами від 1993 року та 1999 року з РФ, держзамовниками літака виступають міністерства оборони України та РФ.

РФ у заключному етапі держвипробувань участі не брала, хоча Ан-70 і входив раніше в ГПВ РФ до 2020 року, а ГОЗ на Ан-70 мав скласти 60 машин.

Коли у 2006 році Міноборони РФ вперше офіційно заявило про вихід з програми Ан-70, воно мотивувало це тим, що основним російським літаком військово-транспортної авіації (ВТА) є Іл-76.

10 квітня керівництво РФ озвучило плани щодо внесення коректив у ГОЗ і плани щодо розвитку ОПК в рамках реалізації завдань з імпортозаміщення в низці галузей промкомплексу РФ.

Модифікована під вимоги НАТО версія Ан-70 - Ан7Х розглядалася як базовий новий європейський середній транспортний літак, однак перевагу було віддано А400М.

За своїми характеристиками Ан-70 перевершує наявні сьогодні аналоги, включаючи європейський А400М, порівняно з яким у нього удвічі нижча вартість купівлі та експлуатації. Максимальна вантажопідйомність Ан-70 становить 47 т, заявлена А400М - 37 т, обсяг вантажної кабіни - 425 куб.м, у A400M - 340 куб.м. Вартість А400М становить на сьогодні EUR 145 млн, вартість Ан-70 - $67 млн.

Згідно з раніше озвученими європейськими експертами оцінками, потреба світового ринку авіатранспортних перевезень на найближчі 10 років оцінюється в 900 нових вантажних літаків таких типів: Ан-124-100М-150, Ан-70, С-17 і А400М.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

447