Інформація про 780 загиблих на Майдані Незалежності в Києві, поширена деякими ЗМІ, не відповідає дійсності і носить відверто провокаційний характер. Про це йдеться в заяві Міністерства охорони здоров'я України.

Згідно з інформацією ЗМІ, «в організації волонтерів-медиків вважають, що влада приховує справжню кількість загиблих під час протистояння на Майдані, а також у пов'язаних з ним подіях».

За словами волонтера-медика Анастасії Поліщук, «кількість загиблих сягає 780 осіб. Більше половини загиблих пройшла через руки волонтерів, і в озвучених цифрах вони не сумніваються».

У зв'язку з цим МОЗ повідомляє, що за офіційною статистикою, станом на 11 квітня загинуло і померло 105 осіб.

«Відомство в особі міністра - Олега Мусія, в минулому керівника медичної служби Майдану, через руки якого фактично пройшли майже всі загиблі під час сутичок у центрі Києва, підтверджує офіційну статистику і заявляє, що такі повідомлення у ЗМІ не відповідають дійсності і мають відверто провокаційний характер», - йдеться в заяві.

На переконання Мусія, в умовах інформаційної війни з Російською Федерацією, такі повідомлення можна розцінювати як такі, що замовлені спецслужбами і дезорієнтують світове співтовариство.

Міністр закликав українські ЗМІ утримуватися від оприлюднення повідомлень, що загрожують національній безпеці України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

466
Туфли осень-зима Everest