Президент компанії «Інтернет Глобал Текнолоджи» Олександр Волков прокоментував рішення Вищого адміністративного суду України від 10 квітня 2014 року, яким суд визнав протиправним рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) № 165-ДН-1-Е від 20.02.2013 р. про застосування санкцій у вигляді призупинення продажів та обігу цінних паперів компанії.

«Я з першого дня застосування санкцій до компанії стверджував, що вони незаконні і не мають під собою нічого крім надуманих припущень. Я впевнений, що вся ця історія була ініційована заздрісниками, які не могли змиритися зі стрімким зростанням акцій нашої компанії. Однак стрімке зростання акцій - це не порушення закону, і, слава Богу, суд це підтвердив», - цитує заяву Волкова «РБК-Україна».

 
 
«За минулий рік наша компанія успішно пройшла всі перевірки, в тому числі і податкової інспекції, в результаті чого ми ще раз довели, що працюємо абсолютно в законній площині. Ми не тільки вистояли під натиском, але й зуміли за 2013 рік показати чистий дохід близько 3 млн, і це незважаючи на те, що всі ресурси ми пускали на розвиток і подальше нарощування нашого потенціалу.

«Інтернет Глобал Текнолоджи» веде свою роботу на міжнародному рівні - ми маємо чинні багаторічні контракти з іноземними компаніями на розробку програмного забезпечення. Ми платимо всі податки, у нас роками працюють десятки людей, які отримують офіційну зарплату. Ми постійно розробляємо нові технології і створюємо нові продукти, які й обумовлюють популярність акцій нашої компанії серед інвесторів».

Раніше Олександр Волков заявляв, що, на його думку, рішення про блокування акцій компанії було прийнято комісією під інформаційним впливом, який утворився в результаті піар-кампанії, розгорнутої проти «ММСІС ІНВЕСТМЕНТС», торговця цінними паперами.

«Ми розмістили акції на біржі, де ними торгують треті особи, яких ми не контролюємо, як і ціну, що формується в результаті попиту на акції тієї чи іншої компанії.

Я вважаю, що ціни на акції нашої компанії повністю обґрунтовані, і це підтверджують їхні власники, купуючи їх за ринковими цінами.

Всі розмови про те, що компанія нібито не має ніякого потенціалу, ведуться тими, хто хоче заподіяти нашій компанії шкоду. У нас величезна кількість розробок, потенційних партнерів і контрактів, у зв'язку з чим я впевнений, що наша компанія і надалі зростатиме, як і ціни на її акції».

Олександр Волков з першого дня після застосування санкцій був упевнений, що суд скасує це рішення, у зв'язку з чим раніше він заявляв:

«Я також упевнений, що суд скасує це рішення, інакше воно створить прецедент, коли акції будь-якої компанії без доказів і фактичних підстав можна буде блокувати.

За таких обставин жоден розумний інвестор не купуватиме акції на фондовому ринку, так і компанії, впевнений, не будуть проходити IPO. Крім того, від таких рішень в першу чергу страждають звичайні люди, власники акцій, хоча вони не мають нічого спільного навіть з можливістю маніпулювати ними.

Я знаю, що ніяких доказів проти нашої компанії немає і не може бути в природі, бо ми працюємо чесно і відкрито, повністю в юридичній площині. Ми готові пройти будь-які перевірки і підтвердити законність нашої діяльності.

Крім цього, я хочу звернути увагу всіх на те, що ми перша українська IT-компанія, яка розмістила свої акції у відкритому зверненні на українському фондовому ринку. Це вже свідчить про багато що, ми - це нове явище на фондовому ринку і приклад для інших компаній в області IT».

Варто зазначити, що наразі на фондовому ринку так і не з'явилося інших IT-компаній, тому «Інтернет Глобал Текнолоджи» є не тільки першою IT-компанією, яка випустила свої акції на фондовий ринок, але й досі єдиною.

«Наша компанія представила на ринку нову галузь, і немає нічого дивного в тому, що наші акції в результаті цього мають попит і ціна на них зростає. Якщо подивитися на приклади інших країн, то там компанії залучали набагато більше коштів і їхні акції зростали більш стрімко».

Наостанок Олександр Волков зазначив, що в «Інтернет Глобал Текнолоджи» просто колосальний потенціал і найближчим часом компанія планує значно збільшити активи, провівши купівлю низки розробок, якими вже зацікавилися її потенційні партнери в США, Індії та інших країнах.

«Ми впевнені, що в найближчому майбутньому фінансові показники нашої компанії значно зростуть за всіма параметрами, що зніме всі домисли і розмови навколо «Інтернет Глобал Текнолоджи», а багатомільйонні публічні контракти з нашими партнерами і відповідні податкові відрахування поставлять крапку в цьому питанні, дозволивши інвесторам на фондовому ринку визначати реальну вартість наших акцій так само, як це відбувається у всьому світі».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

313