Державне управління справами визначило низку об'єктів для приватизації, повідомив керівник Державного управління справами Сергій Аверченко на прес-конференції.

За його словами, проводиться інвентаризація всього майна з метою відчуження певного майна, як це було визначено в президентському указі.

Він зауважив, що ДУС планує передати низку об'єктів Фонду державного майна України для реалізації.

Зокрема, Державне підприємство «Санаторій Семашка», ДП «Санаторій Збруч», ДП «Комунар», лікувальні установи «Санаторій Семашка», Будинок відпочинку «Псоу», ДП «Санаторій «Україна», державні резиденції 1414а «Пуща-Водиця», державна дача 29 «Конча Заспа» (де жив екс-президент України Віктор Ющенко), будинок 19 комплексу відпочинку «Пуща-Водиця», шість літаків, два вертольоти, понад 150 легкових автомобілів. «Це лише перший перелік того, що ми можемо продати», - сказав Аверченко, повідомляє «УНІАН».

За його словами, низку підприємств планується передати іншим відомствам. У тому числі «Укржитлосервіс» - на баланс Києва, Національний камерний ансамбль «Київські солісти» - у Мінкульт, Державне лісове господарство «Білозерське» - Мінприроди, і передану «Експоцентру України» земельну ділянку в 80 гектарів - також на баланс Києва.

«Стоїть питання щодо лікеро-горілчаного заводу, але там не все гаразд зі звітністю, де не можуть знайти 32 мільйони гривень», - підкреслив він.

Аверченко розповів, що в анексованому Росією Криму - 13 підприємств і понад 20 об'єктів, «які ми не можемо використовувати, тому ми зараз повинні залишити деякі резиденції на територіальній частині України».

Нагадаємо, в.о. президента України Олександр Турчинов доручив Державному управлінню справами продати майно, яке не використовується для забезпечення діяльності президента України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

844