Державтоінспекція України вводить на літній період підвищення швидкісного режиму до 80 км на годину на 11 ділянках доріг у Києві. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході прес-конференції заявив начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

«Ми відправили своє подання в міську адміністрацію, перший етап уже зроблено. Приблизно протягом двох тижнів буде встановлено швидкісний режим», - розповів він.

Серед 11 швидкісних ділянок вулично-дорожньої мережі міста Києва - Набережне шосе (від Поштової площі до мосту ім. Патона), Наддніпрянське шосе, Столичне шосе (від Південного мостового переходу до вулиці Академіка Заболотного), вулиця Саперно-Слобідська (від вулиці Грінченка до Південного мостового переходу), Південний мостовий перехід, проспект Бажана, Оболонський проспект (від вулиці Богатирської до вулиці Маршала Малиновського), автодорога Р-69 (від вулиці Озерної до міської межі Києва), проспект Ватутіна (від Московського мосту до площі Керченської), вулиця Міська (від вулиці Стеценка до Гостомельського шосе), автодорога Т-1039 Міська кільцева дорога (від Гостомельського шосе до Мінського проспекту).

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

535