Кандидат у президенти України нардеп Олег Царьов на своїй сторінці у Фейсбуці звернувся до політиків із закликом зробити все, щоб припинити насильство і провокації.

«Я, кандидат у президенти України Олег Царьов, звертаюся до моїх суперників у боротьбі за пост президента України.

Вважаю, що справою нашої честі має стати організація виборчого процесу як відкритої і чесної дискусії, в якій немає місця розгулу бойовиків. Тільки виборці мають вирішити, хто з нас очолить країну після виборів. І громадяни повинні знати, що за свої політичні уподобання вони не будуть репресовані, не стануть жертвами цькування і фізичного насильства.

Ми всі маємо пам'ятати, що боротьба за владу в лютому призвела до смерті людей.
Тому я пропоную всім кандидатам у президенти України разом публічно звернутися до своїх прихильників із закликом утриматися від переслідування політиків, з чиїми поглядами вони не згодні.

Політики та їхні прихильники, які сьогодні вдаються до насильства, тиску, провокацій, - свідомо розколюють країну, ставлять її на межу громадянської війни. Тільки консолідована позиція всіх кандидатів та їхніх прихильників, цивілізовані методи ведення виборчої кампанії і політичної боротьби дозволять нам провести вибори президента і зберегти Україну!», - йдеться в повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195