Росія не готувалася до приєднання Криму, рішення було ухвалено тільки після отримання даних про настрої місцевих жителів.

Про це президент РФ Володимир Путін заявив на зустрічі з активом Загальноросійського народного фронту.

«Рішення мною були ухвалені остаточні тільки після того, як став ясним настрій людей. Адже ми не готувалися до такого розвитку подій», - підкреслив він.

Путін вважає, що найближчими роками Крим може перетворитися з дотаційної території на регіон-донор, передає «ИТАР-ТАСС».

«Економічний потенціал цієї території дуже великий. Думаю, що найближчим часом, у найближчі кілька років, може, навіть раніше, ніж кілька років, Крим перетвориться з дотаційної території на донора. Там усе для цього є», - заявив він.

Путін зазначив, що в Криму може бути створена невелика, але ефективна промисловість. «Там хороша рекреація на південному березі, там є дуже перспективна інфраструктура», - сказав він.

Нагадаємо, в ході референдуму про статус Криму, який відбувся 16 березня, 96,77% виборців півострова підтримали його приєднання до Росії.

18 березня Росія, представники невизнаної Республіки Крим і Севастополя підписали договір про входження півострова до складу РФ.

9 квітня Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію із засудженням дій Російської Федерації щодо приєднання Криму.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

262
Классические туфли мужские